Маск купив акції Tesla на $10 млн


Американський бізнесмен Ілон Маск придбав 29,844 акцій своєї компанії Tesla на 9,99 млн доларів США. Тепер глава Tesla володіє 19,8% акцій компанії, ставши найбільшим її акціонером.

Про це повідомив Кореспондент з посиланням на видання Business Insider.

Раніше в Tesla заявляли, що Маск збирається купити акції на 20 млн доларів. Чи планує бізнесмен подальше скуповування акцій, поки незрозуміло.

Нагадаємо, днями компанія Tesla відзвітувала про перший квартальний прибуток за останні два роки. Після публікації звітності акції Tesla підскочили в ціні більш ніж на 10%.

7 серпня гендиректор Tesla написав в Twitter, що допускає можливість викупу всіх акцій компанії. Через цей пост котирування Tesla на біржі підскочили на 6,5%, до $363,4 за акцію.

Згодом стало відмо, що американський мільярдер, засновник компанії Tesla Ілон Маск погодився піти з посади голови ради директорів цієї компанії через судовий позов, який подала проти нього Комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/mask-kupyv-aktsiyi-Tesla-na-10-mln-/” Об этом сообщает good-news.com.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя