У двох волинських селах почали реконструкцію приміщень під амбулатрії (ФОТО)


На Горохівщині у селах Скобелка та Лобачівка «дали добро» на реконструкцію приміщень під амбулаторії, тож там активно тривають роботи. Про це пише «Райн.Горохів». Об этом сообщает innovanews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про хід реконструкцій стало відомо 1 листопада під час зустрічі голови райдержадміністрації Юлії Гринчук з консультанткою з управління субпроектом Світового банку у Волинській області Марією Адамчук, інформують на сайті райдержадміністрації.

За словами Марії Адамчук, цей проект – один із найбільших інвестиційних проектів на Волині:

«Проект Світового банку спрямований на зниження рівня серцево-судинних захворювань. Адже саме ці патології є найпоширенішими серед населення. Варто зауважити, що даний проект є одним із найбільших інвестиційних проектів, що реалізуються на Волині», – зауважила Марія Адамчук.

Учасники зустрічі обговорили поточний стан упровадження заходів субпроекту та зосередилися на тих проблемах, що найбільше виникають у напрямку капітального ремонту та реконструкції приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

За словами голови райдержадміністрації, об’єктів першої та другої фази ремонту та реконструкції приміщень під амбулаторії загальної практики сімейної медицини в районі чотири: це у селах Скобелка, Журавники, Печихвости та Лобачівка.

Всі вони перебувають на різних етапах підготовки проектно-кошторисної документації. У Скобелці та Лобачівці проектно-кошторисну документацію вже затвердили, отримали дозвіл на початок будівельно-монтажних робіт, які вже проводять.

У Печихвостах та Журавниках проектно-кошторисну документацію також зробили, передали документи на отримання дозволу на початок проведення будівельно-монтажних робіт.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/у-двох-волинських-селах-почали-реконс/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя