Миколаївська музична школа презентувала українську колядку в новому аранжуванні

____4993_500x317З нагоди Новоріччя та Різдвяних свят Дитяча музична школа №8 підготувала миколаївцям творчий дарунок. Об этом сообщает novostinovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Вокальним ансамблем “Гармонія” ДМШ №8 у складі: Клименко Ганни, Клименко Дар’ї, Ганчевої Ольги, Ганчевої Злати, Осмяткіної Вікторії, Туртуряну Ганни, Кривошея Романа (керівник Лілія Пилипчук), було презентовано в новому аранжуванні та записано у студії звукозапису українську Різдвяну колядку “На Йордані тиха вода стояла”. Про це інформують в управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини.


Творчим натхненником вишуканої роботи, автором проекту та аранжування виступив директор Дитячої музичної школи №8 – Андрій Криворучко. Музичний супровід забезпечили: Сташенко Анна – ударні, Айзіков Арсеній – бас-гітара, Заборський Максим – гітара, Криворучко Андрій – гітара, Усатий Андрій – синтезатори. Запис та зведення – Усатий Андрій.


Творчий продукт учнів та викладачів ДМШ №8 було створено на базі Дитячої музичної школи №1, де для мистецьких шкіл Миколаєва, з метою реалізації потенціалу учнів та викладачів, було створено професійну студію звукозапису. Запис в новому, авторському аранжуванні української Різдвяної колядки став першим результатом роботи студії.


За словами автора творчого проекту – Андрія Криворучка, наданий учням досвід роботи в професійній студії позитивним чином впливає на якість та загалом осучаснює надання мистецької освіти в Миколаєві. Як зазначив Андрій Борисович, музичний твір було обрано не випадково, адже ДМШ №8 спрямовує свою діяльність саме на популяризацію української народної культури, її музичного мистецтва, подаючи його у сучасному аранжуванні.


З композицією можна ознайомитися за посиланням та згодом почути по вуличному радіо “Рідна вулиця”: https://soundcloud.com/p2js3kyxmyuk
Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/mikolayivska-muzichna-shkola-prezentuvala-ukrayinsku-kolyadku-v-novomu-aranzhuvanni/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя