За відсутність світла дві доби тепер можна отримати компенсацію, - рішення НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), посилила вимоги до гарантованих стандартів якості електропостачання

Про це повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко на своїй сторінці у Facebook. Об этом сообщает snr24.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Сьогодні схвалили проект рішення для посилення вимог гарантованих стандартів якості електропостачання щодо зобов’язання операторів системи розподілу і постачальні компанії чітко дотримуватись них”, — пише Кривенко.

Як зазначила голова комісії, після прийняття рішення НКРЕКП споживач має отримати компенсацію, якщо заплановані перерви електропостачання з попередженням споживача перевищують 48 годин.

Читайте також: Як зміняться комунальні послуги для українців: без ЖЕКів та зі штрафами

  • Нагадаємо, з 1 січня 2019 року почала діяти нова модель роздрібного ринку електричної енергії.
  • Як зазначила голова НКРЕКП Оксана Кривенко, побутові та малі непобутові споживачі мають право на отримання універсальних послуг на недискримінаційних засадах. За її даними, ціни таких послуг будуть регульованими та стабільними.
  • Плата за ці послуги з розподілу електричної енергії включається постачальником універсальних послуг в єдиний платіжний документ за електричну енергію окремим рядком.
  • Раніше голова НКРЕКП Оксана Кривенко повідомила, що для побутових споживачів компенсація становитиме від 100 до 200₴

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/01/11/za_vidsutnist_svitla_dvi_doby_teper_mozhna_otrymaty_kompensaciyu_rishennya_nkrekp”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя